Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2020 15:22
Streets of Rage 4 kobieta bohaterka w odpowiedniej prezentacji
671V

Streets of Rage 4 ma datę premiery. Twórcy pokazują Battle Mode i potwierdzają cenę

Koniec z szukaniem przecieków i proszeniem wydawcy o komentarz. Streets of Rage 4 ma w końcu ostateczną datę premiery, a najnowszy materiał pokazuje Battle Mode. Tryb będzie dostępny w grze od premiery. Fani klasycznych beat 'em upów muszą szykować się na sporo zabawy.

Streets of Rage 4 na każdym materiale wygląda świetnie, ponieważ deweloperzy nie wymyślają koła na nowo, a chcą zapewnić klasyczne doświadczenie, czyli dwuwymiarowy beat 'em up przeładowany wieloma przeciwnikami oraz dopracowaną rozgrywką.

Teraz mogę potwierdzić pozytywną wiadomość – Streets of Rage 4 będzie dostępne od 30 kwietnia i od tego dnia tytuł trafi na cztery platformy (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC). Gracze muszą przygotować około 105 zł.

Z okazji ujawnienia ostatecznych szczegółów, twórcy zaprezentowali także zwiastun Battle Mode. Oczekiwany tryb będzie dostępny w grze od debiutu i pozwoli graczom zmierzyć się w wymagających pojedynkach. Studio zadbało o wsparcie dla sesji sieciowych, a zainteresowani wezmą nawet udział w pojedynkach dwóch na dwóch.

Jak widać ostatni przeciek ze sklepu Nintendo nie okazał się prawdą, ale przynajmniej otrzymaliśmy materiał prezentujący klasycznych wojowników. Zachęcam także do spojrzenia na rozgrywkę w kooperacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: DotEmu Lizardcube Streets of Rage 4