Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 21:24
Manual Samuel Okładka
913V

Manual Samuel za darmo. Zmierzcie się ze śmiercią

Darmowych gier nigdy za wiele, więc na pewno część naszej społeczności zainteresuje się ofertą Humble Bundle. Firma rozdaje Manual Samuel, które choć nie podbiło rankingów sprzedaży, to grę na pewno warto wrzucić na cyfrową półkę.

Czwartek to najwidoczniej dobry dzień na rozdanie kilku produkcji. Z samego rana Sony zapewniło graczom pięć gier, później Epic Games dorzucił dwa tytuły, a teraz propozycję przedstawiło Humble Bundle. Najnowsza propozycja jest zdecydowanie najmniejsza, ale na pewno znajdą się gracze zainteresowani tytułem.

Manual Samuel za darmo – pobierz grę

Manual Samuel jest nietypową przygodówką od studia Perfectly Paranormal, w której gracze wcielają się w tytułowego bohatera. Protagonista na początku historii umiera i dopiero w tym momencie rozpoczyna się faktyczna zabawa, ponieważ Śmierć wchodzi z Samuelem w układ – jeśli będzie on wykonywał przez 24 godziny wszystkie czynności ręcznie (nawet oddychanie) to zostanie oszczędzony i nie będzie cierpiał przez całą wieczność.

Tytuł pierwotnie zadebiutował w 2016 roku (PlayStation 4, Xbox One, PC), a po dwóch latach został przerzucony na Nintendo Switcha. Należy na pewno zwrócić uwagę, że główny wątek jest krótki (2-3 godziny), a pozycja zgarnęła oceny na poziomie 58-69%.

Źródło: Humble Bundle

Tagi: Curve Digital manual samuel Perfectly Paranormal