Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 17:00
Just Cause 4 za darmo Epic Games Rico
2469V

Just Cause 4 za darmo! Epic Games rozdaje 2 gry

Just Cause 4 jest dostępny za darmo i jest to zaledwie jedna z produkcji przygotowanych przez Epic Games na najbliższe dni. Gracze mogą wrzucić tytuły na cyfrową półkę i zagrać w dowolnym momencie. Z tej oferty trzeba skorzystać.

Epic Games kontynuuje szczytną ofertę i zachęca graczy do swojego sklepu za pomocą bezpłatnych gier. Firma już dwa tygodnie temu zapowiedziała rozdanie wielkiej opowieści Rico Rodrigueza, a już teraz możemy wyruszyć na wybuchową opowieść.

Just Cause 4 za darmo – pobierz grę

Just Cause 4 zadebiutowało na rynku w grudniu 2018 roku i tytuł zebrał oceny na poziomie 68%. Średnia nie zapowiada wielkiego hitu, ale problemem gry na premierę była między innymi wydajność, z którą Avalanche Studios walczyło łatkami. Produkcja jest też dość powtarzalna, ale bez wątpienia jest to jedna z najciekawszych propozycji przygotowanych przez Epic Games.

Wheels of Aurelia za darmo – pobierz grę

Wheels of Aurelia trafiło na pierwszą platformę w 2016 roku i gra również nie porwała recenzentów (63%). Santa Ragione w tym wypadku zaproponowało przygodówkę z elementami zręcznościówki, a sam gameplay został rozbudowany o wielowątkową historię.

Kolejnym tytułem za darmo jest For the King – gra będzie dostępna od 23 kwietnia. Do tego czasu możecie wrzucić na listę wyżej wymienione pozycje.

Macie ochotę na kolejne darmowe opowieści? Ubisoft wciąż rozdaje Assassin's Creed 2 na PC, a Sony zachęca do pozostania w domach za pomocą aż pięciu pozycji.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: epic games Just Cause 4 pc Wheels of Aurelia za darmo