Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2020 03:02
PS4 kontroler Sony
11710V

Sony rozsyła prezenty dla graczy z PS4. Fani Persony będą zachwyceni

Pierwsi posiadacze PS4 otrzymują wiadomości od Sony z przyjemnym zestawem prezentów. Gracze mogą pobrać pakiet awatarów oraz motywów związanych z premierą Persona 5 Royal. Zestaw będzie ozdobą PlayStation 4 dla wielu sympatyków marki rozwijanej przez Atlus.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak ciekawych informacji od Sony, ponieważ od samego rana możemy pobierać darmowe gry na PS4, a następnie producent opublikował nową wersję firmware. To nie koniec pozytywnych wiadomości, ponieważ część graczy otrzymuje także paczkę prezentów od Sony.

Japońska korporacja wysyła wiadomości e-mail do klientów, którzy rozpoczęli przygodę z Persona 5 Royal – prawdopodobnie ukończenie pierwszego pałacu otrzymacie wiadomość od Sony. Wśród szczegółów pojawia się kod na PlayStation Store, który po zrealizowaniu na PlayStation Store oferuje 12 awatarów oraz cztery w pełni dynamiczne motywy.

Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale sympatycy serii na pewno z przyjemnością wykorzystają przynajmniej jedną z grafik, która będzie teraz zdobić ich PlayStation 4. Często podobne gratisy trafiają do graczy za zdobycie platyny, ale jak widać tym razem nie musimy się specjalnie męczyć.

Trudno powiedzieć, czy zestaw będzie dostępny dla wszystkich, ale już część graczy potwierdza otrzymanie paczek.

Sony rozdaje prezenty - persona - 01

Sony rozdaje prezenty - persona - 02

Sony rozdaje prezenty - persona - 03

Sony rozdaje prezenty - persona - 04

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/04/sony_sending_out_amazing_ps4_avatar_and_dynamic_theme_bundles_to_persona_5_royal_players

Tagi: Atlus Persona 5 Royal playstation 4 prezent ps4 Sega sony