Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2020 09:26
Tom Hardy jako Al Capone
1087V

Capone na pierwszym zwiastunie. Tom Hardy jako mafioso Al Capone

Tom Hardy jeszcze przed założeniem stroju Venoma, zaprezentuje światu kolejną kreację. Aktor wystąpi w filmie „Capone”, który opowie o Alphonse Gabrielu Capone znanym jako „Al Capone” lub „Scarface”. Historia amerykańskiego gangstera pochodzenia włoskiego otrzymała pierwszy zwiastun i datę premiery.

„Capone” to najnowsza produkcja Josha Tranka, którego możecie kojarzyć między innymi z reżyserii i scenariusza „Fantastycznej Czwórki” z 2015 roku. Twórca podjął się przedstawienia bogatej biografii jednego z najbardziej znanych, mafijnych bossów Al Capone. Jeżeli obawiacie się jakości produkcji, uspokajamy – tym razem Trank otrzymał od wytwórni kredyt zaufania i sporą swobodę, dzięki czemu nikt nie mieszał w podejmowanych przez niego decyzjach, jak to miało miejsce w przypadku „Fantastycznej Czwórki”.

Film przedstawi historię gangstera po tym jak opuścił amerykański zakład karny po 11-letnim wyroku. Widzowie poznają 47-letniego Ala Capone,który będzie mierzył się z demencją oraz konsekwencją swoich czynów z przeszłości.

Główną rolę w „Capone” otrzymał Tom Hardy, a obok niego zobaczymy między innymi Lindę Cardellini, Jacka Lowdena, Matta Dillona oraz Noela Fishera. Za sprawą globalnej pandemii film ominie kina. Premiera "Capone" została zaplanowana na 12 maja, kiedy to w ramach cyfrowej dystrybucji widzowie będą mogli zobaczyć ją w domach. Mimo to reżyser ma nadzieję, że w przyszłości historia otrzyma swoją szansę i zostanie zaprezentowana na dużym ekranie.

W oczekiwaniu na obiecująco zapowiadający się obraz, możecie sprawdzić nasze najświeższe recenzje filmu Tigertail oraz klimatycznej animacji Mortal Kombat Legends: Scoprion's Revenge.

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/tom-hardy-jako-al-capone-w-pierwszym-zwiastunie-nowy-tytul-i-data-premiery

Tagi: al capone capone film Tom Hardy trailer zwiastun