Iza Łęcka Iza Łęcka 15.04.2020 12:11
Spider-Man Daleko od Domu Parker i MJ
1015V

Spider-Man 3 nie zostanie opóźniony, ale może wpłynąć na premierę Uncharted

Przyszły rok dla Marvel Cinematic Universe stoi pod znakiem kolejnych przygód superbohaterów, w tym Petera Parkera. Według najnowszych informacji „Spider-Man 3” trafi do kin w terminie, bowiem twórcy z Marvela przygotowują się do stworzenia filmu, który natomiast może opóźnić premierę „Uncharted'” Sony.

Za sprawą pandemii koronawirusa, przedstawiciele Disneya zostali zmuszeni do dokonania sporych roszad w premierach produkcji z Marvel Cinematic Universe –  jednak „Spider-Man 3” z Tomem Hollandem w roli głównej powinien zadebiutować bez jakichkolwiek opóźnień. Według najnowszych informacji Sony i Marvel chcą dopilnować terminu oraz zapewnić produkcję 16 lipca 2021 roku. 

Niestety, największym problemem okazuje się sama produkcja, gdyż aktualnie szeroko zakrojone prace na planie nawet się nie rozpoczęły – według założeń Tom Holland przywdzieje strój Spider-Mana już w lipcu, a w październiku zostaną nakręcone wszystkie niezbędne sceny.

Dla nikogo jednak nie pozostaje zagadką, że przed kolejnym wcieleniem się w Petera Parkera, aktor miał ruszyć na poszukiwanie skarbów w wyczekiwanej ekranizacji „Uncharted” stworzonej przez Sony. Zgodnie z napiętym harmonogramem, dopiero po ostatnim klapsie na tym planie miały rozpocząć się prace nad „Spider-Manem 3”. Nie mamy jednak dobrych wiadomości dla sympatyków Nathana Drake'a - wiele na to wskazuje, że plany znów ulegną zmianie i "Uncharted" może zostać ponownie opóźnione. Jak na razie jednak oficjalna, przeniesiona po raz kolejny, premiera ekranizacji gry została zaplanowana na 8 października 2021 roku.

W temacie premier największych hollywoodzkich produkcji będziemy na pewno informowani w kolejnych miesiącach – gdy aktorzy powrócą do przygotowywania nowych opowieści. Aktualnie największe wytwórnie oczekują dogodniejszego momentu do tworzenia.

Źródło: https://heroichollywood.com/tom-hollands-spider-man-3-still-summer-2021-release/

Tagi: Marvel Cinematic Universe MCU sony spider-man Spider-Man 3