Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 18:32
crysis 4k
3410V

Crysis Remaster zostanie niebawem ujawniony? Crytek udostępnia zajawkę i ożywia media społecznościowe

Oficjalne konto serii Crysis na Twitterze zostało ożywione przez Cryteka tajemniczym wpisie. Niemcy szykują się do ogłoszenia remastera?

Crytek postanowiło podgrzać atmosferę w ostatni dzień świąt wielkanocnych. Niemieckie studio postanowiło opublikować tajemniczą wiadomość na oficjalnym Twitterze kultowej serii Crysis - jest to pierwszy wpis od ponad trzech lat, więc możemy być pewni, że szykuje się coś grubego, coś, co zapewne po raz kolejny wyciśnie ostatnie soki z naszych komputerów.

Amerykańska firma Electronic Arts była wydawcą serii - mało kiedy inwestują oni w remake'i, ale przypomnijmy sobie ich słowa sprzed ponad dwóch miesięcy, z których wynikało, że będą chcieli wypuścić w najbliższych miesiącach kilka remasterów. Plotki krążyły wokół trylogii Mass Effect oraz Crysisa - o ile z tej pierwszej serii one ucichły, tak w przypadku drugiej jest zupełnie inaczej.

Jeśli EA we współpracy ze studiem Crytek miałaby wydać remastera Crysisa, to możemy być pewni w 99%, że zadebiutuje on do 31 marca 2021 roku (ostatni dzień roku finansowego). W chwili obecnej nie znamy żadnych dodatkowych informacji - jeśli coś zmieni się w tej kwestii - od razu Was poinformujemy.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: crysis 3 Crysis Remaster Crytek Electronic Arts