Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.04.2020 15:25
WWE 2K21 nie zadebiutuje
549V

WWE 2K21 nie zadebiutuje? 2K może zrezygnować z tegorocznej odsłony

Choć ostatni rok był bardzo ciężki dla fanów adaptacji wrestlingu w świecie gier, to wiele wskazuje na to, że sytuacja może się jeszcze bardziej pogorszyć. 

Seria WWE 2K jest bez dwóch zdań najgłośniejszą spośród wszystkich, które w świecie gier wzięły sobie na tapet największą federację wrestlingu na świecie. Niestety dla wielu fanów, marka najlepsze lata ma już za sobą, a problemy z ubiegłoroczną odsłoną, WWE 2K20, zdają się to tylko potwierdzać. 

ViolentLee (Justin Leeper), YouTuber, będący wcześniej aktorem w branży gier, przekazał w jednym ze swoich materiałów, iż tegoroczna odsłona gry może się wcale nie pojawić. Przekazał, że od bardzo zaufanego źródła dostał informacje, iż WWE 2K21 zostanie anulowane:

Słyszałem z wiarygodnego źródła i całkowicie wierzę, że WWE 2K21 jest anulowane. Nie będzie nowej gry w tym roku.

Byłby to pierwszy raz w historii serii, ale nie debiutancki, w przypadku cyklicznie wydawanych gier sportowych. Podobne kroki podjęło EA Sports w przypadku NBA Live, które nie ukazały się w ubiegłym roku. Z jednej strony może to sprawić, że kolejna odsłona zostanie bardziej dopracowana, z drugiej, biorąc pod uwagę jakość WWE 2K20, niesmak będzie narastał

Inne doniesienia o tej serii:

Źródło: https://www.vgr.com/wwe-2k21-rumors-suggest-2k-game-canceled/

Tagi: 2K Games Visual Concepts WWE 2K20