Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.11.2019 12:05
wwe 2k20
652V

WWE 2K20. Ogromny patch zamiast poprawienia błędów technicznych, usunął pliki zapisów

Autorzy WWE 2K20 nie dają o sobie zapomnieć... Kolejny patch, zamiast poprawienia błędów, psuje zapisy graczy.

Twórcy WWE 2K20 znowu są wyśmiewani przez społeczność - ich najnowszy patch, oznaczony numerkiem 1.03, miał usunąć większość problemów technicznych, z którymi borykała się produkcja od premiery - jednak, zamiast usunięcia błędów, usunął zapisy w trybie fabularnym graczom, którzy zagrywają się w grę na platformie PC.

Problem został nagłośniony przez "jutuberów", którzy grali w WWE 2K20 na streamach - jeden z nich, o nazwie SmackTalk, opublikował za pośrednictwem Twittera zrzut ekranu, na którym widzimy, że najnowsza łatka uszkodziła mu pliki zapisu kariery. Do sprawy nie odniosło się ani 2K Games ani Visual Concepts - według niektórych graczy, dzisiaj rano, gra została przywrócona do wersji 1.02.

Jak sami widzimy, 2K Games najnowszą łatką upokorzyło się jeszcze bardziej - dostarczyli na rynek niedopracowaną produkcję, a teraz jeszcze tego typu sytuacje. Warto jednak zaznaczyć, że WWE 2K20 sprzedało się dosyć dobrze mimo tylu błędów, a co ciekawe, wyprzedziło w sprzedaży wyśmienite The Outer Worlds od Obisidianu.

Więcej o WWE 2K20 na naszym serwisie:

Źródło: pcgamer.com

Tagi: 2K Games Visual Concepts WWE 2K20