Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.04.2020 10:15
Xbox Series X ze standardowym interfejsem
1486V

Xbox Series X zachowa interfejs z Xboksa One? Microsoft nie chce drastycznych zmian

Wygląda na to, że interfejs użytkowy w Xbox Series X nie będzie się znacznie różnił od obecnego. Microsoft stawia na stabilne działanie.

Nadchodząca generacja konsol to bez wątpienia największa rzecz w branży gier tego roku. Cóż, nie ma w tym nic dziwnego. Premiera sprzętów od Sony i Microsoftu zbliża się wielkimi krokami, a my co rusz dowiadujemy się kolejnych ważnych informacji na ich temat. 

Najnowsza informacja pojawiła się z ramienia bardzo wiarygodnego dziennikarza z The Verge. Tom Warren, bo o nim mowa, przekazał w najnowszym artykule (a także we wpisie na Twitterze), że zdaje sobie sprawę, iż wielu ludzi oczekuje nowego interfejsu w Xbox Series X, ale tego prawdopodobnie nie uświadczymy. Jak możemy przeczytać:

Wiem, że wiele osób spodziewa się nowego interfejsu użytkownika i pulpitu nawigacyjnego w konsoli Xbox Series X, ale bądźcie gotowi na to, że tego nie dostaniemy. Microsoft chce mieć podobny interfejs na Xbox One / xCloud / Xbox Series X. 

Do wiadomości dołączył zdjęcie, która ma przedstawiać menu w nadchodzącej konsoli. To, czego można się domyślać po wpisie, nie różni się zbytnio od znanego dotychczas. Użytkownicy podzielili się na dwa obozy: jedni cieszą się, że wszystko będzie bardzo spójne i łatwe w obsłudze, a drudzy czują zawód, że obszar ten doczeka się jedynie kosmetycznych poprawek. Po której stronie Wy się opowiadacie

Sprawdźcie informacje dotyczące nowej generacji:

Źródło: https://twitter.com/tomwarren/status/1247542444037509120

Tagi: interfejs Microsoft xbox series x