Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.04.2020 15:27
commander 85
1077V

Commander ’85 zapowiedziany. Thriller sci-fi od polskiego studia z pierwszymi szczegółami

Właśnie ujawniono pierwsze zajawki dotyczące świetnie zapowiadającej się gry Commander ’85. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Rodzime studio The Moonwalls udostępniło pierwsze zajawki dopiero co zapowiedzianej produkcji zatytułowanej Commander ’85. Akcja gry rozegra się w 80. latach, a fabuła, jak sam tytuł wskazuje, rozegra się wokół kultowego komputera o tytułowej nazwie.

Gracze przejmą kontrolę nad nastolatkiem, który na swoje urodziny otrzymuje Commandera. Młody chłopak będzie uczył się hakować i tworzyć różne rzeczy związane z rzeczonym urządzeniem. Polacy obiecują zróżnicowaną rozgrywkę pełną niespodzianek.

Tytuł będzie dostępny na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Zmierza on również na komputery osobiste - karta gry na Steamie jest już dostępna, więc chętni mogą dodać ową produkcję do listy życzeń. Trwa obecnie zbiórka na platformie Kickstarter, więc jeśli macie życzenie - możecie dołożyć cegiełkę do powstania świetnie zapowiadającego się tytułu.

Commander 85 to thriller sci-fi o pozornie zwyczajnym prezencie urodzinowym, który na zawsze zmieni życie bohaterów i zburzy spokój sennych przedmieść Chicago. Nie będziesz jednak sam, gdy wojskowe eksperymenty wymkną się spod kontroli, a świat stanie na progu wojny nuklearnej. Razem z paczką przyjaciół i z pomocą szalonego naukowca nie tylko spróbujesz doprowadzić do zakończenia Zimnej Wojny, ale i odkryć tajemnice komputerów marki Commander i sekretu incydentu w Roswell.

Zdecyduj o losach świata dzięki zaawansowanemu systemowi ingerencji w sztuczną inteligencję komputera - wpływaj na jego sympatię i zaufanie do ciebie, słuchaj jego złośliwych komentarzy, a nawet kłótni z twoimi rodzicami! Dzięki setkom możliwości i losowym elementom otoczenia i fabuły, każda rozgrywka będzie inna, a Twoje wybory doprowadzą do jednego z trzech zakończeń.

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Commander ’85 komputer commander nowa gra