Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.04.2020 18:13
fallout 76
1682V

Fallout 76. Dodatek Wastelanders popsuje rozgrywkę niektórym osobom - znamy szczegóły

Wygląda na to, że wyczekiwany dodatek Wastelanders do gry Fallout 76 wymusi u niektórych osób przeniesienie kryjówki.

Bethesda ma zamiar rozpocząć już 14 kwietnia nowy początek sieciowej gry o tytule Fallout 76 - produkcji, wokół której było bardzo głośno w poprzednim roku za sprawą wielu błędów uniemożliwiających zabawę. Z najnowszych informacji wynika, że świetnie zapowiadający się dodatek Wastelanders zmusi graczy do przeniesienia kryjówki.

Nowe lokalizacje, które zostaną ulokowane na mapie gry będą zajmować znaczącą część terenów. Nie może dojść do kolizji, więc Bethesda w swoim blogu poinformowała graczy, że mogą zostać zmuszeni zmienić lokalizację kryjówki. Wszystko to ma odbyć się za darmo (przeniesienie kryjówki przez widzimisię gracza trzeba opłacić w postaci kapsli).

Ta informacja nie spodobała się użytkownikom, którzy spędzili masę czasu przy wybieraniu otoczenia pasującego do ich upodobań oraz na samym budowaniu kryjówki. Dla niektórych najbliższe godziny z Falloutem 76 nie będą zbyt wesołe.

Bethesda postanowiła udostępnić mapę społeczności, ukazującą mapę przedstawiającą miejsca, które już niebawem zasiedlą postacie niezależne.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Eurogamer.net

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76