Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 17:33
Fallout 76 Wastelanders okładka
931V

Fallout 76: Wastelanders na premierowym zwiastunie. Bethesda rozpoczyna nowy początek sieciowej gry

Fallout 76 zadebiutowało z wieloma problemami, ale Fallout 76: Wastelanders to świeże podejście do produkcji Bethesdy. Deweloperzy od czasu premiery naprawili wiele błędów i teraz dbają o oczekiwaną zawartość. Sprawdźcie premierowy zwiastun i szykujcie się na grę.

Fallout 76: Wastelanders to wielkie i bezpłatne rozszerzenie do sieciowej gry Bethesdy. Deweloperzy od miesięcy pracowali, by naprawić jeden ze swoich największych błędów i zadbać o NPC. Teraz ludzie wracają do Wirginii Zachodniej, ale jak to często bywa – w regionie pojawią się dwa walczące ze sobą frakcje. Gracz podczas wykonywania misji otrzymają szansę pomagania osadnikom lub sprzymierzenia się z bandytami. Deweloperzy podkreślają, że nasze wybory będą miały trwałe konsekwencje i wpłyną na obraz świata i życie nowoprzybyłych.

Fallout 76: Wastelanders będzie dostępny od 14 kwietnia i Bethesda podkreśla – rozszerzenie jest dostępne za darmo. Wszyscy posiadacze Fallout 76 pobiorą pliki i otrzymają szansę poznania atrakcji stworzonych przez deweloperów. Twórcy miesiącami rozwijali wielki dodatek, więc możemy mieć nadzieję, że jego zawartość spełni oczekiwania największych fanów uniwersum.

Fallout 76: Wastelanders - zawartość

  • Nowe zadanie główne – odkryj tajemnice Wirginii Zachodniej, rozgrywając zupełnie nowe zadanie główne, które rozpoczyna się w chwili opuszczenia Krypty 76.
  • Ludzcy NPC – zaprzyjaźnij się z nowymi sąsiadami, którzy przybyli tu, by odbudować swój świat, lub wbij im nóż w plecy. Zobacz Appalachy oczami ich mieszkańców.
  • Nowe stworzenia i wyposażenie – pokonaj nowe zmutowane stworzenia, które pojawiły się w okolicy, i zdobądź uzbrojenie oraz pancerze najwyższych poziomów.
  • Wybory i konsekwencje – zmień losy napotkanych osób, wykorzystując drzewka dialogowe. Zupełnie nowy system reputacji sprawi, że podjęte decyzje wpłyną na twoje relacje z każdą z frakcji.
  • Optymalizacje gry – modyfikacje i ulepszenia interfejsu, w tym nowe sposoby na śledzenie zadań w trakcie odkrywania pustkowi.

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Fallout:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76