Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.12.2019 13:15
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 kończy fazę alfa
627V

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wychodzi z fazy alfa! Duży krok naprzód dla studia

Wiele wskazuje na to, że w Hardsuit Labs pracę idą zadowalająco. Rok przed premierą wyczekiwanej gry zakończono fazę alfa produkcji.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to całkiem wyczekiwana kontynuacja pierwszej części, która przeniesie nas ponownie do świata opanowanego przez krwiożercze wampiry, po którym będziemy musieli się poruszać i przetrwać. 

Jeszcze jakiś czas temu rozeszły się informacje odnośnie do przesunięcia premiery. Gra miała wystartować początkowo w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale została przesunięta na jego drugą połowę. Wszystko po to, aby zabezpieczyć się przed wystąpieniem ewentualnych problemów, jak przy części z 2004.

Teraz wygląda jednak na to, że wszystko idzie jak najlepiej. Twórcy z Hardsuit Labs ogłosili, że właśnie udało się wyprowadzić projekt z fazy alfa! Oznacza to tyle, że cały system rozgrywki jest już na swoim miejscu. W kolejnym etapie zespół skoncentruje się na opisywaniu świata, wywoływaniu emocji i misjach, w tym na finalizowaniu funkcji, takich jak skrypty NPC, audio i oświetlenie.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Przeczytaj także:

Źródło: https://www.onlysp.com/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-hits-key-development-milestone-all-gameplay-systems-in-place/

Tagi: Activision Hardsuit Labs Paradox Interactive Troika Games Vampire The Masquerade: Bloodlines Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2