Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2020 19:39
Dying Light Easter Egg Wydarzenie
1099V

Dying Light zaprasza na świąteczne wydarzenie. Chicken Ninja wrócił do Harran

Techland nie zapomina o Dying Light i ponownie zaprasza graczy na tematyczne wydarzenie. Gracze znajdą teraz w Harran zombie-zajączki, które biegają po mieście ze specjalnymi jajeczkami. Zbierając skarby możemy otrzymać między innymi żółty strój.

 

W Harran nastała świąteczna atmosfera, ale nikt nie może liczyć na przyjemne przechadzanie się po mieście w celach relaksacyjnych. Gracze muszą gonić za zombie zajączkami, które posiadają jajka – przedmioty można kolekcjonować lub wykorzystywać jako broń.

Za zdobycie 10 przedmiotów otrzymamy złotą broń, za 30 zgarniemy żółty strój, a jeśli społeczność zgromadzi 1 500 000 jajek, to wszyscy zainteresowani skorzystają z trzech złotych zabawek. Pokaz prezentów znajdziecie na materiale przygotowanym przez Techland.

Twórcy zachęcają do zabawy i ponownie aktywizują społeczność. Fani Dying Light od lat spędzają wolny czas na serwerach wyczekując na pozytywne informacje dotyczące kontynuacji. Można mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości studio w końcu przedstawi konkrety i ujawin ostateczną datę premiery Dying Light 2.

Warto sprawdzić: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros. zwiastun