Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2020 14:02
Uncharted Zaginione Dziedzictwo dziewczyny
2677V

Gry na PS4 i Xboksa One w weekendowej promocji. Znane tytuły od 39 zł

Dla wielu już rozpoczął się weekend, więc to dobry moment na sięgnięcie po kolejne produkcje, które pozwolą poznać nowe historie. Najnowsza oferta z serii „Lepiej jak jest weekend” nie jest przeładowana wieloma tytułami, ale po większość warto sięgnąć.

Od kilku tygodni nie możemy narzekać na brak promocji, ponieważ firmy stale zachęcają do licznych i ciekawych ofert. RTV Euro AGD prezentuje kolejną propozycję z serii „ Lepiej jak jest weekend”, w której możemy znaleźć kilka gier w lepszych cenach. Oferta nie jest specjalnie rozbudowana, ale za 100 zł z łatwością kupicie dwa tytuły, które pozwolą Wam dobrze się bawić – a stosunek jakości do ceny jest w tym wypadku bardzo satysfakcjonujący.

Z tego zestawienia to naprawdę trudno nie polecić Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, bo choć jest to mniejszy spin-off, to jednak gra oferuje 7-8 godzinną opowieść, którą warto poznać sięgając po klasyczne tytuły od Naughty Dog. W dobrej cenie znajdziecie także gry Electronic Arts – choć Gwiezdne wojny nie są częścią tej promocji, ale postanowiłem wspomnieć o pozycji, bo możecie ją wyrwać w bardzo dobrej cenie.

Promocje na gry na PlayStation 4

Promocje na gry na Xbox One

Star Wars Jedi: Upadły Zakon na PC za 99 zł (bonus)

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/lepiej-jak-jest-weekend-promocja-w-rtv-euro-agd-na-gamingowe-laptopy-sprzet-komputerowy-oraz-gry-10-04/

Tagi: promocja ps4 Weekendowa promocja xbox one