Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2020 19:04
iPhone SE2
3872V

iPhone SE zamiast iPhone'a 9. Smartfon na stronie Apple

Apple przymierza się do zaprezentowania nowego smartfona i producent ponownie nie ma szczęścia. Fani dostrzegli ważny szczegół na stronie korporacji, który potwierdza ważne szczegóły – nadciąga nowy iPhone SE.

Apple nie ma szczęścia do kolejnego smartfona. Dzisiaj na witrynie korporacji użytkownicy dostrzegli ciekawą sytuację – w sklepie pojawiło się hartowane szkło do modelu „iPhone SE”. Produkt może być wykorzystywany również przez dwa inne smartfony korporacji (iPhone 7 i iPhone 8), co potwierdza wcześniejsze doniesienia, według których nowe urządzenie Apple otrzyma ekran o przekątnej 4,7-cala.

Dodatkowe szczegóły nowego iPhone'a SE przedstawiła redakcja 9to5Mac, według której firma w najbliższych dniach zaprezentuje smartfon – zdaniem dziennikarzy Apple przygotował telefon w trzech kolorach (biały, czarny, czerwony) i użytkownicy otrzymają możliwość kupienia produktu w trzech opcjach (64GB, 128GB, 256GB).

iPhone SE zdaniem przecieków będzie naprawdę mocny, ponieważ smartfon zostanie wyposażony w mocny procesor A13 Bionic – w zasadzie ten jeden element ma wyróżniać nowego iPhone'a SE od iPhone'a 8.

Urządzenie ma być dostępne od 399 dolarów.

iPhone SE apple

Interesują Was inne zagadnienia technologiczne? Sprawdźcie kolejne doniesienia o Apple:

Źródło: https://wccftech.com/iphone-9-iphone-se-2020-official-name-colors-storage-launch-date-details/

Tagi: Apple iphone iPhone SE