Iza Łęcka Iza Łęcka 08.04.2020 09:17
ps5 pad playstation 5
7246V

DualSense od PS5 upiększony. Fani tworzą stylowe wersje kolorystyczne pada do PlayStation 5

Sony pozytywnie zaskoczyło ujawniając DualSense, którego design spotyka się z przeróżnymi opiniami ze względu na wykorzystanie połączenia kolorów białego i czarnego. Bazując na przedstawionym wyglądzie, gracze poprawiają kontroler i przygotowują własne wersje kolorystyczne. Niektóre propozycje mogą szczególnie przypaść do gustu fanom ekskluziwów Sony.

Sony złamało świętą tradycję prezentując najnowszy kontroler. Wcześniej za sprawą PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation 4 przynajmniej na początku generacji otrzymywaliśmy urządzenia w jednej wersji kolorystycznej.

Po prezentacji DualSense na Twitterze zawitało szereg projektów przygotowanych przez sympatyków marki, którzy z entuzjazmem przyjęli nowość japońskiej korporacji – niektóre koncepcje ulepszają pada dodając mu kolory na przyciskach funkcyjnych oraz logo PlayStation, a kolejne to zdecydowanie odważniejsze projekty prezentujące nowe wersje kolorystyczne czy odwołujące się do najpopularniejszych IP.

To tylko kwestia czasu, gdy Sony przedstawi swoje odświeżone wersje DualSense do PS5, ale odnoszę wrażenie, że kontroler spełnia swoje zadanie – cały świat mówi o nim od chwili pokazu, a producent nie tylko zdecydował się na szereg ulepszeń i innowacji umożliwiających dogłębne doznawanie rozgrywki, lecz także postawił na odważny i nowoczesny design.

Projekty zostały przedstawione przez: DormStreams, PressStartKofiBosslogic i PS5Console. Który pomysł najbardziej przypadł Wam do gustu?

PS5 Pad - koncepcje fanów 1

PS5 Pad - koncepcje fanów 2

PS5 Pad - koncepcje fanów 3

PS5 Pad - koncepcje fanów 4

PS5 Pad DualSense - fani 1

PS5 Pad DualSense - fani 2

PS5 Pad DualSense - fani 3

PS5 Pad DualSense - fani 4

PS5 Pad DualSense - fani 5

PS5 Pad DualSense - fani 6

PS5 Pad DualSense - fani 7

PS5 Pad DualSense - fani 01

PS5 Pad DualSense - fani 02

PS5 Pad DualSense - fani 03

PS5 Pad DualSense - fani 08

PS5 Pad DualSense - fani 09

PS5 Pad DualSense - fani 010

Sprawdźcie kolejne wiadomości dotyczące PS5:

Źródło: Twitter DormStreams, PressStartKofi i PS5Console

Tagi: DualSense kontroler pad playstation 5 ps5 sony