Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 14:05
LEGO Super Mario
1722V

LEGO Super Mario w szczegółach. Znamy cenę i zawartość zestawu startowego

LEGO zaprezentowało pierwszy zestaw LEGO Super Mario, w którym gracze otrzymają między innymi figurkę Mario oraz kilka klocków do złożenia małej mapy. Nie wygląda to specjalnie zachęcająco, ale to dopiero początek zabawy.

LEGO nawiązało współpracę z Nintendo, dzięki której powstaną specjalne zestawy LEGO Super Mario. Dzisiaj otrzymaliśmy szczegóły – pakiet będzie dostępny od 1 sierpnia i klienci muszą przygotować 249,99 zł.

W tej cenie otrzymamy początkowy zestaw, dzięki któremu będziemy dopiero rozpoczynać zabawę. W pudełku pojawi się oczywiście figurka bohatera z ekranem LCD i głośnikiem, ale liczba części dołączonych do pakietu nie jest specjalnie duża – to zaledwie 231 elementów. W przyszłości firma zaprezentuje kolejne zestawy, które pozwolą zbudować nowe miejsca i nawet zmierzyć się z Bowserem – na zwiastunie możecie zobaczyć więcej propozycji.

Interesująco na pewno zapowiada się połączenie zabawy ze specjalną aplikacją, dzięki której młodzi gracze otrzymają wszystkie wskazówki do ułożenia plansz i zapoznają się z poradami dotyczącymi przygotowywania kolejnych misji dla Mario.

Tak prezentują się szczegóły pakietu:

  • Zestaw LEGO® Super Mario™ Przygody z Mario — poziom startowy (71360) zaprasza fanów do odkrywania pełnego przygód świata. Zawiera siedem klocków funkcyjnych, które umożliwiają różne rodzaje interakcji z figurką LEGO Mario™.
  • Figurka LEGO® Mario™ ma czujniki koloru, a w oczach, ustach i na brzuchu wyświetlacze LCD, które pozwalają pokazać ponad 100 różnych natychmiastowych reakcji na ruch. Ma również głośnik, który odtwarza kultowe dźwięki i muzykę z gry wideo.
  • W tym wyjątkowym zestawie LEGO® Mario™ musi zbierać wirtualne monety, biegając i skacząc z rury startowej do końcowego słupka. Może odbijać się od klocków LEGO, chmurkowych platform i pytajnikowego bloku oraz walczyć z Goombą i Bowserem Jr.
  • Ten kolekcjonerski zestaw LEGO® liczy 231 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla dzieci w wieku od 6 lat. Zapewnia mnóstwo kreatywnej rozrywki, pozwalając dzieciom budować i bawić się po swojemu oraz uczyć się rozwiązywania problemów.
  • Chcesz stworzyć więcej wymagających poziomów i gier do zabawy i konkurowania z przyjaciółmi? Przestaw elementy zestawu Poziom startowy i połącz je z różnymi zestawami dodatkowymi LEGO® Super Mario™!
  • Figurka LEGO® Mario™ jest zasilana dwoma bateriami AAA (do nabycia osobno). Reaguje na działania graczy i nagradza ich kreatywność, pozwalając na zabawę z mnóstwem interakcji.

LEGO Super Mario 1

LEGO Super Mario 2

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące Nintendo:

Źródło: Informacja prasowa LEGO

Tagi: lego LEGO Super Mario mario super mario