Iza Łęcka Iza Łęcka 07.04.2020 09:42
Mortal Kombat
1005V

UFC idzie śladami Mortal Kombat. Dana White zorganizuje turniej na wyspie

Dana White zapowiedział niezwykle zaskakującą inicjatywę. Na tajemniczej wyspie zawitają zawodnicy, którzy zawalczą w turniejach. W dobie globalnego kryzysu organizatorzy UFC próbują przygotować wydarzenie, które w wielu aspektach może przypominać turniej Mortal Kombat.

Światowe media donoszą o nowej inicjatywie, która natychmiast została określona jako „prawdziwy Mortal Kombat”. Dana White chce zaprosić na wyspę wojowników, którzy będą uczestniczyć w turnieju MMA. Pojedynki odbywać się będą w każdym tygodniu i wyłonią wielkiego mistrza.

Nieco zaskakująca decyzja jest spowodowana globalną pandemią, z którą mierzą się także organizatorzy UFC. Dana White chce za wszelką cenę kontynuować przygotowywanie kolejnych walk, a pomysł dotyczący „Fight Island” może umożliwić stworzenie turnieju.

Jak na razie organizator nie zdradza, gdzie dokładnie znajduje się wyspa, ale na miejscu mają zostać zachowane wszelkie restrykcje dotyczące bezpieczeństwa i zapewnienia wszelkich środków ochrony dla uczestników.

W Sieci nie brakuje głosów, według których Dana White niczym Shang Tsung zamierza zaprosić wojowników na pierwszy turniej Mortal Kombat, tym razem rozgrywający się nie na ekranie, lecz w rzeczywistości. 

Tak to się rozpocznie:

Sprawdźcie naszą publicystykę

Źródło: https://www.vg247.com/2020/04/07/ufc-private-island-mortal-kombat/

Tagi: dana white Mortal Kombat ufc