Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 21:29
Spider-Man PS4
1314V

PS Now w kwietniu z mocną ofertą? Reklama sugeruje kolejną ekskluzywną grę z PS4

PS Now zostanie prawdopodobnie rozbudowane o naprawdę porządny zestaw nowych gier. W Sieci wylądowała reklama sugerująca wrzucenie do oferty między innymi Spider-Mana. Będzie to kolejna, ekskluzywna przygoda Sony dostępna w ramach usługi.

Japoński producent ma ostatnio problem z upilnowaniem reklam i na jednej z witryn pojawiła się już grafika prezentująca trzy produkcje przygotowane dla subskrybentów PS Now. Klienci prawdopodobnie mogą liczyć na dodatkowe gry, ale nawet przedstawione tytuły wyglądają dobrze.

Jeśli przeciek zostanie potwierdzony, to zdecydowanie najważniejszą produkcją będzie Spider-Man – jest to ekskluzywna pozycja stworzona przez Insomniac Games dla PlayStation 4. Gra w swoim czasie została doceniona i na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy poznają przygodę Petera Parkera za pomocą chmury.

Na grafice znalazł się także Just Cause 4 oraz The Golf Club 2019 – wielki świat stworzony przez Avalanche Studios pozwoli zainteresowanym wcielić się w Rico i eliminować hordy przeciwników, podbijać bazy i po prostu cieszyć się efektowną rozgrywką.

Zestawienie powinno zostać potwierdzone w przeciągu najbliższych dni.

PS Now Kwiecień przeciek

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/rumor-spider-man-just-cause-4-and-the-golf-club-2019-are-joining-ps-now-this-month.179927/

Tagi: playstation now PS Now ps4 sony