Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2019 15:30
No Mans Sky art
1256V

No Man's Sky ponownie rozbudowane. Wielka aktualizacja ulepsza grę

Hello Games nadal pracuje nad No Man's Sky. Twórcy systematycznie rozbudowują kosmiczną przygodę oferując graczom tonę darmowej zawartości. Jeszcze w tym tygodniu pobierzemy kolejną łatkę, która znacząco rozbuduję grę.

No Man's Sky trafiło na rynek w bardzo okrojonej wersji, więc część graczy sądziło, że Hello Games szybko zakończy rozwój gry i zajmie się kolejnym projektem. Zespół jednak pozytywnie zaskoczył i od sierpnia 2016 roku stale pracuje nad nowymi aktualizacjami. Twórcy nie ukrywają, że reagują na oczekiwania społeczności i aktualizacja 2.2 zajmuje się dodaniem funkcji, o które prosili gracze oraz jednocześnie zespół zajął się usunięciem błędów.

Najnowsza aktualizacja wprowadzi zmiany w manipulatorze terenu, by teraz dzięki nowym efektom wizualnym zapewnił lepsze doświadczenie. Gracze skorzystają także z zapisu niestandardowych strojów, wszyscy otrzymają dostęp do Exocraftów w pierwszej osobie, tryb fotograficzny i jazda na zwierzętach będzie udostępniona we wszystkich wersjach gry (także VR), a mapa przestrzeni kosmicznej na statku jest teraz bardziej przejrzysta.

Twórcy ułatwili dostęp do wielu interakcji, interfejs działa szybciej, a dodatkowo poprawiono dostęp do wielu funkcji. Fani sprawdzą także usprawnione zarządzanie zapasami, wypróbują szereg nowych ulepszeń technologicznych, a podczas budowy skorzystają z nowych elementów. Dopracowano stronę odkryć, zaś na liście poprawek znalazło się 297 pozycji.

Wszystkie szczegóły Synthesis Update znajdziecie na witrynie deweloperów. Pliki trafią do graczy już jutro.

Warto przeczytać;

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Hello Games No Man's Sky