Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 14:15
Resident Evil 3 modyfikacja
1292V

Resident Evil 3 Remake. Nowa modyfikacja pozwala grać z perspektywy pierwszoosobowej

Jeśli najnowsze odświeżenie serii Resident Evil od Capcom było dla Was za krótkie, to warto zrobić jeszcze jedno podejście- tym razem z poziomu oczu bohaterki. 

 

Resident Evil 3 (2020) to najnowszy projekt od studia Capcom, który zadebiutował zaledwie wczoraj. Zdania na temat produkcji są podzielone, czemu najlepszy wyraz dają oceny. Największym zarzutem jest długość gdy, która okazała się zdecydowanie zbyt krótka.

I jeśli również dla Was to okazało się za mało i czujecie niedosyt, warto zrobić drugie podejście do produkcji. Nic jednak nie smakuje za kolejnym razem identycznie, więc z pomocą może przyjść świetna modyfikacja, która pozwala na przeżycie przygody Jill w trybie pierwszoosobowym! To zupełnie nowe wrażenia! 

Początkowo była ona przeznaczona dla Resident Evil 2 (2019) i już tam sprawowała się świetnie. Teraz jednak, za sprawą pewnych zmian i kilku poprawek, działa ona także przy najnowszej odsłonie serii. Jeśli jesteście zainteresowani, to koniecznie zajrzyjcie na stronę, z której możecie pobrać modyfikację- w tym miejscu

Warto przypomnieć również, jak modyfikacja sprawdzała się w wersji demonstracyjnej gry. Rzućcie okiem:

Więcej informacji o serii znajdziesz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/you-can-now-play-resident-evil-3-remake-in-first-person-mode/

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)