Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2020 12:09
Death Stranding Photo Mode Pokaz
507V

Death Stranding z niezwykle rozbudowanym Photo Mode. Zaprezentowano pełen potencjał trybu

Tryb fotografii został zapewniony już graczom na PS4, jednak im bliżej do premiery Death Stranding na PC, tym deweloperzy coraz intensywniej przekonują do tego elementu. Wykonanie efektownych fotek będzie jednym z czynników, który ma zachęcić do nabycia produkcji.

Death Stranding to najnowsze klimatyczne dzieło Hideo Kojimy, które w ubiegłym roku zadebiutowało na PlayStation 4, a już wkrótce gra trafi na PC. Jak na razie zespół Kojima Productions intensywnie promuje tytuł, wskazując między innymi na atut jakim jest Photo Mode – gracze korzystający z tej platformy od początku otrzymają do niego dostęp.

Ekipa 505 Games (wydawca wersji na PC) publikuje nowe materiały z gry, które umiejętnie zachęcają niezdecydowanych do zapoznania się z oczekiwaną produkcją. Nie jestem przekonana, czy akurat tryb fotografii jest w przypadku tego IP największym wabikiem, ale od kilku tygodni dwie ekipy poświęcają sporo uwagi właśnie temu elementowi.

Death Stranding w przyszłości powinniśmy także bezproblemowo uruchomić na PS5 – już w swoim czasie Mark Cerny wspomniał o włączeniu gry Kojimy na next-genie. W przypadku nowej generacji najpewniej możemy się spodziewać płynniejszej rozgrywki.

Sprawdźcie kolejne wiadomości powiązane z Hideo Kojimą:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment