Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2020 10:43
Horizon Zero Dawn PS4
8284V

Gry na PS4 po 59 zł. Promocja na produkcje z PlayStation 4

Gry na PS4 trafiło do świeżutkiej promocji –  tym razem gracze mogą zdecydować się na zakup ekskluzywnych tytułów. Pozycje z PlayStation Hits są dostępne za zaledwie 59 zł, a na liście nie brakuje najważniejszych serii Sony.

W ubiegłym tygodniu wystartowała na PlayStation Store duża promocja, dzięki której możecie uzupełnić swoją bibliotekę wybierając spośród setek gier w niższych cenach. W najnowszej wyprzedaży gry zostały wycenione na zaledwie 59 zł.

W ofercie znajdziecie tytuły z PlayStation Hits – znajdziecie tutaj najlepsze serie przygotowane wyłącznie na PlayStation 4. Lista zawiera szereg ekskluzywnych gier, jedynie NiOh i wkrótce Horizon Zero Dawn Complete Edition będą mogli poznać gracze korzystający z PC. Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać chociażby z pozycjami z uniwersum Uncharted, w tym wypadku skompletujecie wszystkie przygody.

Za promocję odpowiada Media Markt, jednak ze względu na zamknięcie sklepów możecie skorzystać wyłącznie z opcji wysyłki – cena za przesłanie gier do Waszych domów wynosi 9,99 zł.

Gry na PS4 w promocji

Więcej promocji na naszym serwisie:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wybrane-gry-z-serii-playstation-hits-po-59-zl-w-media-markt-06-04/

Tagi: gry na ps4 playstation 4 promocja ps4