Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2020 18:23
Xbox Game PAss
6154V

Xbox Game Pass Ultimate w dobrej promocji. Kup abonament na 3 miesiące i zgarnij 3 miesiące gratis

Xbox Game Pass to zdecydowanie najlepszy cyfrowy abonament na aktualnej generacji i wielu graczy chętnie korzysta z oferty Microsoftu. Jeśli należycie do tego grona i szukacie promocji na subskrypcje Ultimate – zainteresujcie się tą wiadomością.

Xbox Game Pass Ultimate to świetna opcja dla wielu graczy, ponieważ abonament łączy w zasadzie dwie usługi – pozwala korzystać z propozycji Xbox Game Pass oraz oferty Xbox Live Gold. W dodatku zainteresowani sprawdzają tytuły przygotowane dla klientów na dwóch platformach (Xboksie One i PC). Oferta Microsoftu jest rozbudowana, ale właśnie z tego powodu Xbox Game Pass Ultimate nie należy do najtańszych przyjemności, więc każda oferta powinna zainteresować szerokie grono odbiorców.

Xbox Game Pass Ultimate – 6 miesięcy za 160 zł

RTV Euro AGD zaprasza graczy na ciekawą promocję – za 160 zł kupicie abonament na 3 miesiące i dodatkowe 3 miesiące otrzymacie za darmo. Jest tutaj mały haczyk, ponieważ druga subskrypcja traci ważność z dniem 15 maja, więc do tego czasu musicie aktywować kod. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by od razu doładować konto i cieszyć się z abonamentu na sześć miesięcy.

Jeśli należycie do graczy, którzy mogą zainteresować się ofertą, to sprawdźcie stronę sklepu, gdzie zostały przedstawione wszystkie szczegóły dotyczące promocji.

Sprawdźcie kolejne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/6-miesiecy-xbox-game-pass-ultimate-za-160-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: promocja Xbox Game Pass xbox game pass ultimate Xbox One