Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 08:45
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastun
292V

One Piece: Pirate Warriors 4. Szalony antagonista na zwiastunie

Jak co tydzień Bandai Namco zaserwowało nam dwa kolejne zwiastuny, które prezentują nowych wojowników, jakich będzie nam dane spotkać w nadchodzącej grze z uniwersum One Piece. 
 

One Piece: Pirate Warriors 4 to debiutująca w przyszłym roku kontynuacja serii ze świata "One Piece". Historia przedstawia przygody młodego pirata- Luffy'ego. Oryginalną historię napisał Eiichiro Oda, a samo dzieło jest dziś swoistym elementem kultu. 

Projekt utrzymany jest w stylu gier z cyklu "Dynasty Warriors", gdzie wcielając się w daną postać, stajemy w szranki z falami przeciwników, którzy pojawiają się na arenach. Bandai Namco udostępniło wczoraj dwa zwiastuny, które przedstawiają kolejne twarze znane z oryginalnej serii. 

Tym razem są to Donquixote Doflamingo oraz Fujitora- dwaj potężni wojownicy, którym główny bohater bardzo zalazł za skórę. Szczególnie pierwszy z wymienionych niewątpliwie zainteresuje fanów, jest bowiem jednym z najbardziej charakterystycznych antagonistów One Piece i jednocześnie takim, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. 

Pirate Warriors 4 zadebiutuje w Europie  27 marca i na pewno trafi do fanów tego typu produkcji oraz samej, oryginalnej historii znanej z kart mangi i anime. 

Interesujesz się tym tytułem? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4