Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.04.2020 15:58
Wingspan Na Skrzydłach
497V

Wingspan. Polacy przenoszą znaną planszówkę na PC i Nintendo Switch

Polacy z poznańskiej ekipy Monster Couch przenoszą znaną grę planszową pod tytułem Wingspan na PC i Nintendo Switch - zagramy już niebawem.

Niezależna ekipa Monster Couch specjalizuje się głównie w mniejszego kalibru grach rozrywkowych, dzięki którym nasze posiadówki ze znajomymi mogą stać się o wiele przyjemniejsze. 

Już wiosną tego roku do repertuaru Poznaniaków trafi wirtualna adaptacja bardzo znanej gry planszowej dla osób w każdym wieku. Wingspan, noszące w Polsce nazwę "Na skrzydłach" to propozycja dla grona od 1 do aż 5 graczy, którzy mogą w strategiczny sposób podejść do tematu... ornitologii.

Jeśli interesujecie się ptakami, ich życiem oraz zwyczajami, albo szukacie dobrej produkcji edukacyjnej dla waszych bliskich, lepiej trafić nie możecie. Wingspan stawia nas bowiem w roli osoby badającej przeróżne gatunki ptaków, które następnie może kierować do odpowiednich rezerwatów przyrodniczych, a co za tym idzie, nauczyć się co nieco o naszej przyrodzie.

Tytuł trafi na Steam oraz Nintendo Switch już wiosną, a więc już teraz możecie go dodać do swojej listy życzeń.

Publicystyka na weekend:

Źródło: https://www.rockpapershotgun.com/2020/03/28/watch-a-man-absolutely-lose-it-because-of-a-duck-in-this-bird-board-game/

Tagi: Monster Couch planszówka wingspan