Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 12:45
Hobbs and Shaw 2 powstaje
558V

Hobbs & Shaw 2 oficjalnie powstaje. The Rock potwierdza prace nad filmem

Bardzo dobrze przyjęty sequel spin-offu Szybkich i Wściekłych, gdzie w główne role wcielają się Dwayne Johnson oraz Jason Statham, jest w fazie tworzenia.

"Szybcy i Wściekli" to seria, która rozrosła się dziś do niebotycznych rozmiarów. Najlepiej świadczy o tym fakt, że doczekała się ona już pierwszego spin-offu, który sam w sobie okazał się wielkim sukcesem. W głównych rolach obsadzono niezwykle ikonicznych aktorów- Jasona Stathama i Dwayne'a Johnsona. 

I wiele wskazuje na to, że nawet boczna seria może doczekać się kolejnych odsłon. Informacje odnośnie do powstania kontynuacji "Hobbs and Shaw" pojawiły się od razu po ogłoszeniu świetnych wyników pierwszej odsłony. Teraz wszystko zostało potwierdzone przez The Rocka, który poinformował o pracach podczas Q&A na Instagramie:

Pracujemy teraz nad kolejnym filmem, kolejnym filmem (Hobbs & Shaw- przyp. red.) i jestem z tego powodu bardzo podekscytowany. Musimy teraz zdecydować, jaki kierunek, pod względem kreatywnym, obierzemy.

Wygląda więc na to, że choć film wciąż jest melodią przyszłości, to możemy go obejrzeć w najbliższych latach. Fani na pewno cieszą się z faktu, iż film nie leży zakopany, a cały czas coś się z nim dzieje! 

Przeczytaj także:

Źródło: https://comicbook.com/movies/2020/03/30/hobbs-and-shaw-sequel-the-rock-confirmed/

Tagi: hobbs and shaw jason statham Szybcy i Wściekli The Rock