Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.04.2020 22:00
Xbox Series X - Diablo 4
2130V

Xbox Series X w wersji Diablo 4. Świetny projekt chwalony przez deweloperów

Xbox Series X w dniu premiery będzie pewnie dostępny wyłącznie w czarnym kolorze, ale Phil Spencer potwierdził, że firma w przyszłości wykorzysta bryłę, by zaprezentować kilka efektownych wersji. XboxPope nie czeka na oficjalne materiały i pokazuje kolejny świetny projekt – Lilith upiększa sprzęt Microsoftu.

Bryła Xbox Series X idealnie nadaje się do przygotowania specjalnych zestawów, więc XboxPope tworzy kolejne koncepcje. Najnowsza została dostrzeżona nawet przez deweloperów Diablo 4, ponieważ autor zaprezentował świetny projekt.

Na konsoli oraz kontrolerze widzimy Lilith, której skrzydła rozchodzą się na boki Xboksa Series X – twórca dobrze dobrał kolory i jestem przekonany, że wielu graczy zdecydowałoby się na kupienie takiej propozycji od Microsoftu. Zwróćcie także uwagę na złote akcenty w kontrolerze – to niby tylko dodatki, ale pasują do urządzenia.

Muszę oczywiście wspomnieć, że nie jest to oficjalny projekt, ale Microsoft już potwierdził, że zamierza w odpowiedni sposób wykorzystać wymiary urządzenia, by prezentować ciekawe zestawy. Co warte dodania – Diablo 4 wciąż nie zostało oficjalnie zapowiedziane na next-geny, ale jest to raczej tylko i wyłącznie kwestia czasu.

Xbox Series X - Diablo 4

Sprawdźcie się kolejne informacje o next-genie Microsoftu:

Źródło: XboxPope

Tagi: diablo Diablo 4 Microsoft xbox series x