Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.04.2020 12:02
PS5 pudełko
4177V

Karton PS5 na grafice. Fani przechodzą samych siebie

Wczoraj mogliśmy w ramach gagów z okazji Prima Aprilis przyjrzeć się menu PlayStation 5. Dzisiaj natomiast czeka na nas kolejny "fejk" - tym razem jednak tak wiarygodny, że można by się na niego nabrać.

Pierwsze sklepy już uruchamiają preordery na PlayStation 5. Zainspirowało to Giuseppe Spinelliego, współpracującego z serwisem LetsGoDigital, by stworzyć render kartonu z PlayStation 5.

Grafika opakowania jest bardzo dokładnie wykonana - gdyby nie logo serwisu i podpis grafika, można by pomyśleć przez moment, że takie zdjęcie wyciekło z serwerów Sony.

W lutym Giuseppe Spinelli przygotował inny, doskonały "fejk". Grafik wyrenderował bardzo przekonujący film, prezentujący nowego DualShocka, tworzonego z myślą o PlayStation 5. Oczywiście to kolejna bardzo dobrze wykonana fałszywka - Sony nie brało udziału w tworzeniu tego materiału wideo.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/sony-playstation-5-prijs-retail-box/?fbclid=IwAR3IKV1P2-n9rR5u10tT87jJUOFXt_nDu6wkUiKMxfNXc2Xn5rF4N_7vQEg

Tagi: playstation 5 ps5 sony