Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.04.2020 10:17
Modern Warfare 2 Remastered
1299V

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Test płynności animacji na PS4 i PS4 Pro

Pewne zmiany wizualne w Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered budzą wątpliwości w związku z totalnie odmienionym oświetleniem. Jedno trzeba jednak powiedzieć, to bardzo dobrze wykonany projekt. Nie tylko na PS4 Pro, ale również na PS4.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered działa doskonale zarówno na PS4 Pro jak i PS4. Testy wykazują, że produkcja trzyma stabilne 60 fps na obu konsolach. Jedynie w bardzo rzadkich przypadkach animacja spada na obu platformach do 50 fps.

W przypadku PS4 Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered działa w rozdzielczości natywnej 1080p. Odpalając grę na PS4 Pro uzyskujemy rozdzielczość natywną 2880x1620.

Generalnie można powiedzieć, że to solidny kawał roboty. Podwyższono jakość tekstur, zamieniono sporą część modeli żołnierzy i zmodyfikowano oświetlenie. Co prawda pojawiają się głosy, że przez zmiany w oświetleniu pewne sceny wyglądają gorzej niż w wersji pierwotnej (na co wskazywaliśmy w jednym z poprzednich newsów). Jest to jednak raczej kwestia gustu. Trzeba w tym miejscu powiedzieć, że oryginalne wydanie Call of Duty: Modern Warfare 2 nadal prezentuje się bardzo dobrze. Dzięki świetnej grafice gra nie zestarzała się zbyt mocno.

Warto również sprawdzić:

Tagi: