Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.04.2020 09:30
Resident Evil 3 PS4
877V

Gorące nowości z tego tygodnia. Sony reklamuje świeże gry na PS4

W tym tygodniu nie brakuje oczywiście premier na PS4. I nie mowa tu tylko o remasterze Modern Warfare 2, który praktycznie w ogóle nie był promowany przez wydawcę!

Brytyjski oddział Sony przygotował kolejny materiał wideo "New PS4 Games This Week", w którym redaktorzy podsumowują najgorętsze nowości, jakie trafiają na rynek w tym tygodniu.

Największą atrakcją z tego tygodnia jest dla wielu osób z Resident Evil 3, czyli efektowny remake klasyka Capcomu. Gra dorobiła się już wielu recenzji - niestety nie wszyscy są zachwyceni (obok ocen 10/10 pojawiły się nawet tak niskie noty jak 5/10). Tytuł wskoczy do sprzedaży na PS4 już w piątek.

Tak jak wspominałem we wstępie, zaskoczeniem jest Call of Duty: Modern Warfare 2 - Remastered. Gra jest już dostępna w sprzedaży w PlayStation Store. Posiadacze Xbox One i PC poczekają na premierę do ostatniego dnia kwietnia (Sony zapewniło sobie w tym przypadku tymczasowy status ekskluzywny).

W reklamie PlayStation Access wspomina też o grze, która trafiła już do sprzedaży, czyli o Persona 5 Royal. To znacząco wzbogacona i dopracowana wersja jednego z najlepszych jRPG-ów w historii. Gra jest już dostępna na rynku. Warto też zwrócić uwagę na zwariowaną grę Totally Reliable Delivery Service, w której musimy dostarczać przesyłki, walcząc z systemem fizyki.

Przeceny na PS Store? Tu Sony też ma coś dla nas. Ruszyła już Wiosenna Wyprzedaż, o której pisaliśmy szerzej tutaj.

Warto również sprawdzić:

Źródło: YouTube

Tagi: playstation 4 ps4 sony