PS5 w Polsce. Cena PlayStation 5 w złotówkach

News
37595V
PS5 w Polsce. Cena PlayStation 5 w złotówkach
Iza Łęcka | 04.04.2020, 01:03

Sony jeszcze nie ogłosiło ostatecznych szczegółów PS5, ale sklepy już małymi krokami przygotowują klientów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku. W pierwszym polskim sklepie pojawiła się oferta i cena PlayStation 5.

Sony przygotowuje się do kolejnego etapu prezentacji PS5. Już od kilku tygodni znamy specyfikację urządzenia, ale wciąż oczekujemy następnych szczegółów – ceny, daty premiery oraz wyglądu konsoli. Część sklepów już zachęca do składania zamówień przedpremierowych.

PS5 w Polsce. Cena odstrasza czy zachęca?

Kilkukrotnie informowaliśmy naszą społeczność o cenie PS5 z różnych światowych sklepów, jednocześnie potwierdzając, że nadal czekamy na ruch Sony. W Polsce również pojawiła się pierwsza oferta na next-gena – duński sklep Proshop, który dystrybuuje towar również w naszym kraju, postanowił wrzucić urządzenie do swojej oferty i cena PS5 została ustalona na 4 048,00 zł.

Podkreślamy – nie są to ostateczne szczegóły ujawnione przez Sony, jednak warto zaznaczyć, że coraz częściej otrzymujemy informacje dotyczące możliwej ceny next-gena. Zakres kwot prezentowanych przez sklepy z całego świata jest szeroki – od 1700 zł do nawet około 5000 zł.

Teraz warto zapytać naszą społeczność – kupicie PS5 za 4000 zł? Zapraszamy do ankiety.

PS5 w Polsce. Cena PlayStation 5 w złotówkach

Sprawdźcie kolejne wiadomości o PlayStation:

Źródło: https://www.proshop.pl/Konsola-do-gier/Sony-PlayStation-5/2831713

Komentarze (277)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper