Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2020 22:30
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge Johhny Cage
648V

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge na pierwszym fragmencie. Johnny Cage poznaje ekipę

W połowie miesiąca zadebiutuje pierwszy film animowany w uniwersum Mortal Kombat, ale już teraz możemy spojrzeć na materiał prezentujący fragment produkcji. Klip z „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” skupia się na niezawodnym Johnnym.

„Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” zostało zaprezentowane na kilku zwiastunach, ale w końcu możemy spojrzeć na coś więcej. Warner Bros. pokazało fragment, który skupia się na znanej gwieździe filmowej. Johnny Cage ma okazję poznać współtowarzyszy broni, ale podobnie jak w grze – aktor na początku nie ma pojęcia, że będzie brał udział w legendarnym turnieju.

Johnny Cage musi jednak szybko odnaleźć się w trudnej sytuacji – na szczęście jego umiejętności pozwolą mu walczyć z przeciwnikami i podczas filmu animowanego powinniśmy zobaczyć jego przynajmniej kilka klasycznych ruchów. Wcześniej Warner Bros. potwierdziło, że autorzy „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge” ściśle współpracowali z między innymi Edem Boonem, by zadbać o zachowanie w opowieści odpowiednich elementów

Jest to oczywiście za krótki fragment, by móc ocenić „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”, ale fani uniwersum muszą szykować się na premierę. Film będzie dostępny już 12 kwietnia – jak wiadomo dystrybutor zdecydował się wrzucić produkcję do cyfrowej dystrybucji. Pod koniec miesiąca odbędzie się debiut na nośnikach (4K Ultra HD i Blu-ray).

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: YouTube.com

Tagi: fragment mortal kombat Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge