Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 21:46
ps3 sony
7648V

PS3 ulepszone przez Sony. Firma wydała nową aktualizację systemu

Sony nie zapomina o poczciwym PS3? Japońska korporacja wydała dzisiaj nową aktualizację systemu PlayStation 3. Nie możemy niestety liczyć na wiele nowych funkcji rozbudowujących możliwości platformy. To typowa „stabilność”.

PS3 wylądowało na rynku w 2006 roku i choć konsola już od dawna nie otrzymuje nowych produkcji, to Sony od czasu do czasu dba o platformę. Na serwerach japońskiego sprzętu pojawiła się nowa aktualizacja oznaczona 4.86, która jednak nie oferuje wielu nowych funkcji.

Firmware zajmuje się klasyczną „poprawą stabilności działania oprogramowania systemowego”, ale możemy przypuszczać, że inżynierowie Sony ponownie zadbali o zabezpieczenia urządzenia. Od dawna PlayStation 3 nie otrzymuje dostępu do nowych usług lub kolejnych opcji, a po prostu japoński producent dba o wyeliminowanie problemów.

Warto przypomnieć, że w zasadzie już wkrótce Sony wyda kolejną aktualizację PS3, która jednak zamknie możliwość odbierania i wysyłania wiadomości do użytkowników z PS4. Więcej na temat zapowiedzianego odcięcia urządzenia od wiadomości pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Sony:

Źródło: https://www.jp.playstation.com/ps3/update/

Tagi: playstation 3 ps3 sony