Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2020 16:00
The Outer Worlds Switch
457V

The Outer Worlds trafi w czerwcu na Nintendo Switcha. Wydawca potwierdza datę premiery i szczegóły łatki

Posiadacze Nintendo Switchów mogą w końcu szykować się na zwiedzanie planet w The Outer Worlds. Twórcy zakończyli główne prace nad wydaniem dla konsoli Nintendo, ale nawet decydując się na fizyczną kopię tytułu, gracze będą zmuszeni do pobrania łatki premierowej.

The Outer Worlds zadebiutowało w październiku ubiegłego roku na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a Obsidian Entertainment jeszcze przed premierą potwierdziło przygotowanie edycji na Nintendo Switcha. Zespół nie odpowiada za port, więc od początku nie otrzymaliśmy szczegółów premiery, ale dzisiaj mamy już kompletne informacje.

Kosmiczny RPG trafi na konsolę Nintendo 5 czerwca i The Outer Worlds od premiery będzie dostępne w cyfrowej oraz fizycznej dystrybucji. Nawet jeśli zdecydujecie się na kupienie gry w pudełku, to będziecie zmuszeni na pobranie łatki premierowej zajmującej do 6GB.

Pliki zoptymalizują rozgrywkę, dodadzą tekstury o wysokiej rozdzielczości oraz wprowadzą szereg poprawek – tak by gracze mogli cieszyć się, jak najlepszą rozgrywką na hybrydowym sprzęcie Nintendo.

Sprawdźcie kolejne informacje o grach na Nintendo Switcha:

Źródło: Informacja prasowa od Private Division

Tagi: data premiery nintendo switch Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds