Xbox Series X z pierwszym tytułem 4K i 120 fps. Zobaczcie gameplay z Orphan of the Machine

News
10225V
Xbox Series X z pierwszym tytułem 4K i 120 fps. Zobaczcie gameplay z Orphan of the Machine
Iza Łęcka | 31.03.2020, 07:25

Xbox Series X będzie potężną konsolą, która umożliwi stworzenie rozgrywki w natywnej rozdzielczości 4K i uzyskanie 120 klatek na sekundę. Tylko nieliczne gry będą wyposażone w te atrybuty, jednak Orphan of the Machine jest pierwszym tytułem, który pozwoli konsolowym graczom poczuć nową jakość.

Korzystając z informacji podanych przez Microsoft i relacji deweloperów, którzy coraz prężniej tworzą gry dla next-gena amerykańskiej korporacji, wiemy że będzie możliwość zapewnienia jak najlepszej jakości w kolejnych tytułach przy pełnym wykorzystaniu potencjału platformy. Niektóre zespoły nawet będą mogły pokusić się o zapewnienie rozgrywki w natywnej rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę. Prawdopodobnie tylko nieliczne gry zapewnią tak wysoki standard.

Orphan of the Machine to pierwsza, ekskluzywna produkcja zapowiedziana na Xboksa Series X, która zaoferuje rozgrywkę w 4K/120fps. Nie będzie to najpiękniejsza pozycja stworzona dla nowej konsoli Microsoftu, jednak pod względem marketingowym Dynamic Voltage Games już i tak wygrało uzyskując wokół swojej nowej gry całkiem sporo szumu. Dzisiaj cały świat będzie informował o małym indyku, który przetrze szlaki dla wszystkich twórców.

Xbox Series X z pierwszym tytułem 4K/120fps

Dynamic Voltage Games podczas tworzenia Orphan of the Machine inspirowało się wieloma grami – głównie Metroidem. Autorzy pozwolą nam walczyć z robotami pod wodą, a sympatyczny delfin otrzyma umiejętności, dzięki którym rozprawi się z najróżniejszymi rywalami.

Jeśli Dynamic Voltage Games potrafi osiągnąć 4K/120fps na Xboksie Series X, to wspomniana jakość powinna być dostępna także dla wielu innych, bardziej rozbudowanych i posiadających większe zasoby zespołów. Najpewniej nie każdy będzie mógł zapewnić taką rozdzielczość przy 120 klatkach na sekundę, ale ta płynność osiągnięta przy 1080p będzie pozytywnym doświadczeniem dla graczy.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z konsolą Microsoftu:

Źródło: Dynamic Voltage Games

Komentarze (290)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper