Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 20:20
Wasteland 3 kolekcjonerka
659V

Wasteland 3 ze świetną edycją kolekcjonerską. Inxile pokazało zawartość

inXile Entertainment szykuje graczy na wielką premierę Wasteland 3. Studio opublikowało zdjęcia prezentujące wszystkie elementy edycji kolekcjonerskiej. W zestawie znajdzie się kilka gadżetów – największe wrażenie robi statuetka Scorpitrona.

inXile Entertainment powinno już kończyć prace nad Wasteland 3. Twórcy są już częścią Microsoftu, ale nie zapominają, że ich najnowszy projekt został ufundowany na Figu – deweloperzy zebrali ponad 3 mln dolarów od 17707 zainteresowanych.

422 graczy zdecydowało się nabyć Edycję Kolekcjonerską, która właśnie została zaprezentowana przez studio – jeśli pod koniec 2017 roku nie zdecydowaliście się na ten pakiet, to prawdopodobnie nie będziecie mogli go już zdobyć. Twórcy podkreślają, że nie zamierzają kolejny raz sprzedawać zestawu – będzie to prawdziwy rarytas dla oddanych fanów Wasteland.

Dzisiaj zaprezentowano Wasteland 3 Collector’s Edition – całość została zapakowana w gustowne pudełko, z którego możemy zrobić dioramę, a w środku znajdziemy już mapę Kolorado, przewodnik przetrwania, artbook, nieśmiertelnik Generała Vargasa, USB 8GB przypominający klasyczną kasetę z zapisanym soundtrackiem, przywieszkę do kluczy oraz najważniejszy element: figurka Scorpitrona.

Trzeba przyznać, że pakiet będzie na pewno świetną pamiątką dla sympatyków, którzy od dawna wierzyli w projekt i postanowili wesprzeć deweloperów i zainwestować w produkcję 105 dolarów.

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 1

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 2

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 3

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 4

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 5

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 6

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 7

Wasteland 3 edycja kolekcjonerska 8

Sprawdźcie kolejne wiadomości o Wasteland 3:

Źródło: https://www.fig.co/campaigns/wasteland-3/updates/1150

Tagi: Deep Silver Inxile Enterainment Wasteland 3