Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.03.2020 12:30
HBO przesuwa premiery swoich seriali
553V

Sukcesja i Barry opóźnione. HBO przesuwa premiery swoich hitów

Choć początkowo nic tego nie zapowiadało, to HBO przekazało, że dwie z ich głośniejszych premier muszą zostać przełożone na późniejszy termin.

Koronawirus zbiera żniwo w wielu branżach popkultury. Odbija się to w dużej mierze na wszelkiej maści produkcjach filmowych i serialowych, albowiem wszyscy najwięksi wydawcy musieli przerwać prace na planie. Wpływa to oczywiście na konieczność przesuwania premier. 

Lista pozycji, które spotkały się z tym problemem, jest wyjątkowo długa, a co gorsza- stale się wydłuża. Dopisać można do niej oficjalnie dwa hitowe seriale od HBO. Mowa o trzecim sezonie "Sukcesji" oraz tym samym, w przypadku serialu "Barry". Obie były wyjątkowo mocno wyczekiwane przez fanów, którzy do końca wierzyli, że być może uda się uniknąć kłopotów. 

Wszystko wynika z tego, że WarnerMedia Entertainment zaprzestało produkcji swoich tworów już 13 marca, a dwie wspomniane wyżej, znajdujące się jeszcze w fazie przedprodukcji, wciąż mogły być rozwijane. Niestety to się nie udało, a same prace również zostały przerwane

Nie możemy się doczekać wznowienia przedprodukcji, gdy tylko będzie bezpieczniej dla wszystkich, którzy pracują nad naszymi programami. Jeśli jest to tylko możliwe, nasi pisarze wciąż pracują jednak na bieżąco. 

Wiele wskazuje więc na to, że konsekwencje obecnej sytuacji mogą mieć znacznie bardziej długofalowe konsekwencje w branży kinowej, niż mogliśmy się tego spodziewać. Pozostaje liczyć, że sytuacja pozostanie jak najprędzej zażegnana. 

Sprawdź ostatnie recenzje na naszym portalu:

Źródło: https://deadline.com/2020/03/succession-barry-postponed-producytion-delay-coronavirus-crisis-writing-may-contin-1202894847/

Tagi: barry hbo go koronawirus Sukcesja