Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 15:10
The Umbrella Academy 2 powstaje
500V

The Umbrella Academy 2 powstaje nieprzerwanie. Koronawirus nie zniechęca twórców

Jak przekazał producent serialu, sequel świetnie przyjętego The Umbrella Academy cały czas powstaje. Produkcja trwa, a koronawirus nie powstrzymuje twórców.

"The Umbrella Academy" to jedna z ciekawszych produkcji Netflixa. Ogromną zaletą serialu jest dość nietypowe przedstawienie zagadnienia super mocy, co stanowi doskonałe odświeżenie dla znanej konwencji. Sprawiało to, że oceny recenzentów były niezwykle pozytywne. 

Nie może więc zaskakiwać skala oczekiwań na drugi sezon, a ten jest już coraz bliżej! I, co ważne, twórców nie powstrzymuje nawet szalejąca pandemia koronawirusa. Jestem z producentów, Steve Blackman, udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie jego oraz całej ekipy edytorów, którzy pracują nad jednym z odcinków. Zdjęciu towarzyszy wymowny podpis

Nawet #corona nie może zatrzymać tworzenia Umbrella Academy! Ale przysięgam, że myjemy nasze ręce...

Prace na planie zakończyły się już w zeszłym roku, o czym informowaliśmy, więc w gruncie rzeczy pozostają kwestie postprodukcji i ewentualnych dogrywek. Jeśli obeszłoby się bez tych ostatnich, premiery możemy spodziewać się szybciej, niż zakładano. Byłaby to bez wątpienia jedna z lepszych informacji dla nas wszystkich, pozostających obecnie w domach, z powodu trwającej kwarantanny. 

Umbrella Academy sezon 2

Sprawdź ostatnie recenzje na naszym portalu:

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/2020/03/26/the-umbrella-academy-netflix-producer-season-2-still-track-despite-coronavirus-shutdowns/

Tagi: netflix sezon 2 The Umbrella Academy