Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 13:55
Mike Shapiro pracuje nad powrotem
774V

Mike Shapiro, aktor głosowy z Half-Life, przekazał, że pracuje nad "głośnym powrotem znanej marki"

Bardzo znany aktor głosowe, Mike Shapiro, przekazał w ostatnim wywiadzie, że jest w trakcie prac nad projektem z przeszłości, którego powrót będzie niezwykle głośny. 

Ostatnie lata stoją pod znakiem ogromnych powrotów. Wiele gier jest wręcz "reanimowanych". I choć zwrot ten ma raczej negatywny wydźwięk, to nie w tym przypadku. Kolejne marki wracają do łask- zarówno przy pomocy genialnych remake'ów, jak i ciekawych kontynuacji po latach. 

Wiele wskazuje na to, że już niedługo może dojść do kolejnego głośnego powrotu. Mike Shapiro, popularny aktor, który podkładał głos w wielu grach, przekazał, że pracuje obecnie nad czymś, co będzie niezwykle ekscytującym przywróceniem ogromnej marki

Mike nie podał żadnych szczegółowych informacji i zastrzegł, że nie może tego zrobić. Gdy tylko pojawi się taka możliwość, na pewno przekaże to swoim fanom:

Ogłoszę to na moim Twitterze, kiedy tylko będę mógł - staram się zachować ostrożność, nawet kiedy o tym mówię - to będzie bardzo ekscytujący powrót tego, co gracze doskonale znają.

To naprawdę sprawi, że... Ludzie na nowo będą musieli przeanalizować to, co do tej pory myśleli o historii w tym tytule. Nawet nie wiem, czy ludzie się tego spodziewają! To będzie prawdziwy wybuch z przeszłości! 

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę produkcji, w których podkładał swój głos, ciężko jednoznacznie określić, jaki projekt mógł mieć na myśli. Fani liczą oczywiście na Half-Life 3 (skoro Half-Life: Alyx się nim nie okazał). W owym tytule Pan Shapiro wcielał się w popularnego G-Mana.

Mogliśmy go jednak usłyszeć także w Sanity: Aiken's Artifact czy Grand Theft Auto: Liberty City Stories, jeśli chodzi o gry sprzed dekady. Cóż, musimy czekać i gdy tylko będzie wiadomo coś więcej, na pewno Was o tym poinformujemy. 

Jesteś zainteresowany tą marką? Sprawdź:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/half-life-voice-actor-mike-shapiro-teases-blast-from-the-past-game-in-development/

Tagi: half-life Mike Shapiro powrót remake