Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2020 17:58
Predator: Hunting Grounds wypróbuj za darmo
2011V

Predator: Hunting Grounds do wypróbowania na PS4 i PC. Twórcy zapraszają na betę

Jeśli nie macie większych planów na zbliżający się weekend, to możecie rozważyć najnowszą produkcję promowaną przez Sony. Wersja próbna Predator: Hunting Grounds trafiła już na serwery Sony i gracze z PS4 i PC mogą wypróbować asymetryczny tryb sieciowy.

Predator: Hunting Grounds to jedna z gier promowanych przez Sony, która została przygotowana przez zewnętrzny zespół. Za pozycję odpowiada IllFonic – studio na pewno dobrze znacie z Friday the 13th: The Game oraz Dead Alliance.

Najnowsza pozycja IllFonic to w zasadzie „Friday the 13th: The Game w predatorskiej szacie”, ponieważ deweloperzy oferują asymetryczny tryb sieciowy, w którym jednak zamiast postaci z horrorów pojawia się tytułowy bohater. Drugi zespół ma też większe pole do popisu, ponieważ żołnierze mogą bez problemu walczyć z futurystyczną bestią.

Predator: Hunting Grounds wypróbuj za darmo

Predator: Hunting Grounds jest dostępny do 29 marca (23:59), więc przez najbliższy weekend otrzymacie szansę wypróbowania pozycji, która trafi na rynek już 29 kwietnia. Twórcy liczą także na nasze opinie, więc jeśli wypróbujecie tytuł – pamiętajcie o zostawieniu informacji zwrotnych.

Warto dodać, że testy Predator: Hunting Grounds zostały przygotowane dla aktywnych subskrybentów PlayStation Plus i autorzy zapewnili cross-platformową zabawę.

Sprawdźcie kolejne informacje o Predator: Hunting Grounds:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment