Iza Łęcka Iza Łęcka 26.03.2020 13:47
Mesjasz Netflix
1788V

Mesjasz anulowany przez Netflix. Platforma rezygnuje z 2. sezonu – decyzja zbiera mieszane opinie

Netflix nie zamierza kontynuować prac nad „Mesjaszem”. Widzowie nie mogą szykować się na drugi sezon i decyzja platformy zbiera mieszane opinie – niektórzy chwalą, kolejni narzekają.

„Mesjasza” można uznać za dużą niespodziankę platformy Netflix. Po grudniowej premierze "Wiedźmina" platforma nie kładła aż tak dużego nacisku na promocję nowego serialu, "Mesjasz" jednak został doceniony przez widzów – średnia poleceń na poziomie 89% (przy 1815 opiniach) na serwisie Rotten Tomatoes mówi sama za siebie. Krytycy nie byli nastawieni do produkcji tak entuzjastycznie (44% przy 27 recenzjach), ale mimo to wielu czekało na kontynuację.

Pierwszy sezon złożony z 10 odcinków zadebiutował na początku roku, a ostatni epizod dawał możliwość do przygotowania kontynuacji – teraz możemy potwierdzić, że Netflix nie zamierza rozwijać historii i prace nad nowymi epizodami zostały anulowane.

Netflix w swoim katalogu posiada szereg produkcji, które cieszą się większą bądź mniejszą przychylnością widzów, a ich produkcje nadal trwają. Wiadomość, która została przekazana przez aktorów grających w serialu poprzez media społecznościowe, spotkała się z mieszanymi opiniami - część widzów jednak czekało na kontynuację historii o samozwańczym mesjaszu. A Wy oglądaliście serial? Na naszym serwisie serial ocenił Piotrek.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: https://tvseriesfinale.com/tv-show/messiah-cancelled-no-season-two-for-netflix-series/

Tagi: Mesjasz netflix serial