Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.11.2019 16:18
torchlight frontiers
1752V

Torchlight Frontiers. Gra twórcy Diablo 2 opóźniona

Torchlight Frontiers, gra od twórcy Diablo 2, zalicza opóźnienie. Produkcja trafi na PC, Xboksa One oraz PS4 w następnym roku.

Najnowsza część serii Torchlight miała zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku, jak się jednak dowiadujemy, studio Echtra Games nie zdąży z realizacją swojego pomysłu i nie ma zamiaru wypuszczać na rynek gry, z której nie będą zadowoleni.

Deweloper Max Schaefer, twórca drugiej części kultowej serii Diablo, ogłosił przesunięcie premiery podczas wydarzenia ExileCon, podczas którego zapowiedziano między innymi kontynuację Path of Exile oraz wersję mobilną gry. Przesunięcie premiery nie jest jednak zbyt dużym zaskoczeniem dla fanów produkcji, ponieważ Schaefer już kiedyś zapowiadał, że rok 2019 jest bardzo optymistycznym założeniem i wątpi, że uda mu się wyrobić w czasie. 

Torchlight Frontiers jest obecnie w fazie testów alfa. Produkcja trafi na PC, Xboksa One oraz PS4 i będzie można zagrać w nią za darmo. Tytuł ma ukazać się w następnym roku. Według deweloperów, nadchodząca produkcja wspólny, trwały, dynamicznie rozwijany świat.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Gamespot.com

Tagi: Echtra Games Perfect World Entertainment Torchlight Frontiers