Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2020 15:50
Child of Light Logo
1258V

Child of Light za darmo. Ubisoft zaprasza na pobieranie gry

Ubisoft w ubiegłym tygodniu zapowiedział rozdanie Child of Light, a dzisiaj możemy już pobierać produkcję za darmo. Sprawdźcie wciągającą opowieść przygotowaną przez francuską korporację.

Child of Light trafiło na rynek w 2014 roku – gra zebrała oceny na poziomie 77-89% i oferuje 11 godzinną przygodę. Jest to dwuwymiarowy RPG, który został doceniony za między innymi urokliwy świat – niestety, Ubisoft nie zdecydował się na rozbudowę tego IP i zaoferowanie kolejnych części. Tytuł w 2018 roku trafił także na Nintendo Switcha.

Child of Light za darmo

Ubisoft postanowił zaproponować Child of Light za darmo i grę możecie zapisać do swojej listy na Uplay. Podarunek jest dostępny wyłącznie na PC i można go przypisać do swojego konta do 28 marca godziny 14:00.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z Child of Light to powinniście jak najszybciej naprawić ten błąd. To zdecydowanie jedna z małych perełek Ubisoftu, która wciąga i nie pozwala odejść od ekranu. Twórcom udało się zapewnić piękny świat i dobrze rozbudować go za pomocą ciekawej rozgrywki.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Child of Light pc Ubisoft Ubisoft Montreal