Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2020 20:03
HP VR Headset to „nowa generacja VR” od Microsoftu i Valve
1354V

HP VR Headset to „nowa generacja VR” od Microsoftu i Valve

Microsoft i Valve wspólnie pracują nad nowym zestawem VR. HP VR Headset niespodziewanie pojawił się na Steam i urządzenie ma zapewnić „nowy standard w wirtualnej rzeczywistości”. Szykuje się spora ciekawostka dla fanów VR.

Dzisiaj jest ważny dzień dla wirtualnej rzeczywistości – na rynku zadebiutował Half-Life: Alyx, który zbiera bardzo pozytywne oceny. Jest to zdecydowanie jeden z tych tytułów, z którymi muszą zapoznać się wszyscy sympatycy wirtualnej rzeczywistości. Pojawiają się nawet głosy, że jest to wielki powrót uniwersum i prawdziwy „must-have” 2020 roku.

W obliczu sukcesu Half-Life: Alyx pojawił się nowy produkt na Steam: „Next Gen HP VR Headset”. Podpis produktu zdradza, że to Microsoft oraz Valve stoją za przygotowaniem nowoczesnego urządzenia:

„Następna generacja HP Virtual Reality HMD, opracowana we współpracy z Valve i Microsoftem, zapewnia wciągające, komfortowe i kompatybilne wrażenia VR. Jest to nowy standard w VR.”

Cena, data premiery, pierwsze gry? Aktualnie brak. To najwidoczniej pierwsza zajawka, która powinna zostać wkrótce rozbudowana. Pewnie Microsoft i Valve szykują się do dużej prezentacji sprzętu.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1271440/Next_Gen_HP_VR_Headset/

Tagi: HP VR Headset Microsoft valve vr