Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2020 22:30
Rodzeństwo Willoughby
401V

Rodzeństwo Willoughby na pełnym zwiastunie. Netflix przygotowuje na ekranizację powieści Lois Lowry

„Rodzeństwo Willoughby” to najnowsza animacja przygotowana na zlecenie platformy Netflix. Najnowszy zwiastun pokazuje intrygującą kreskę, która powinna trafić w gust wielu rodzin – zobaczcie materiał i przygotujcie się na premierę.

Netflix potrafi pozytywnie zaskoczyć animacjami, ale czy tak będzie w przypadku „Rodzeństwem Willoughby”? Przekonamy się już w kwietniu. Najnowsza historia przygotowana na zlecenie platformy została stworzona na podstawie książki ukochanej przez dzieci i młodzież autorki Lois Lowry.

W „Rodzeństwo Willoughby” poznamy dzieciaki, które wierzą, że mają najgorszych rodziców na świecie i będzie im znacznie lepiej, gdy „pozbędą się problemu”. Nikt tutaj nawet nie marzy o ostatecznych środkach, ale szybki plan zostaje wdrożony w życie i młodzież rozpoczyna samotną walkę o przetrwanie... Ale nawet w tej sytuacji pojawiają się problemy.

„Dzieciaki z rodziny Willoughby są przekonane, że lepiej będzie, jak wychowają się same. Wymyślają więc przebiegły plan wysłania swoich samolubnych rodziców na wakacje. Tak rozpoczyna się wielka przygoda, podczas której to rodzeństwo pozna prawdziwe znaczenie słowa „rodzina”.”

Produkcja może okazać się sporą frajdą dla rodzin, które muszą teraz wspólnie mierzyć się z pandemią spowodowaną koronawirusem.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: animacja netflix Rodzeństwo Willoughby trailer zwiastun