Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2020 09:18
Carrion
876V

Carrion to stylowy horror, w którym wcielamy się w potwora. Demo dostępne tylko dzisiaj

Carrion może się okazać jedną z największych pozytywnych zaskoczeń 2020 roku - to gra ze świetną grafiką 2D i znakomitym pomysłem - w tym survival horrorze wcielamy się w obrzydliwego potwora, który musi zbiec z laboratorium.

Carrion zapowiadał się wspaniale na publikowanych dotychczas filmikach z gameplayem. Mamy tu do czynienia z "odwróconym horrorem", czyli koncepcją wcielania się w złoczyńcę, zabijającego wszystkich napotkanych ludzi. "Złoczyńcą" jest w tym przypadku tajemniczy stwór, który został wytworzony w laboratorium. Teraz musimy dać dyla z tego miejsca.

"Carrion to "odwrócony horror", w którym przyjmujesz rolę stwora nieznanego pochodzenia. Niszcz i pożeraj tych, którzy cię uwięzili. Szerz lęk i panikę w ośrodku. Rozwijaj się i rośnij, przemierzając więzienie i nabywaj więcej dewastujących zdolności na swojej ścieżce" - tak studio Phobia Game reklamuje swoją produkcję.

Carrion możemy wypróbować za darmo na Steam w trakcie najbliższych 9 godzin. Później demo nie będzie już dostępne i trzeba będzie poczekać na pełne wydanie gry. Premiera na PC i XOne nastąpić jeszcze w tym roku.

Poniżej znajdziecie trochę rozgrywki z udostępnionego na Steam dema.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://store.steampowered.com/app/953490/CARRION/

Tagi: Carrion Devolver Digital Phobia Game Studio