Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.03.2020 08:30
One Piece: Pirate Warriors 4 zwiastuny
254V

One Piece: Pirate Warriors 4. Kolejna pula bohaterów na szalonych zwiastunach

Bandai Namco postanowiło zaprezentować kolejne zwiastuny, na których możemy bliżej przyjrzeć się postaciom występującym w nadchodzącej kontynuacji gry, na podstawie mangi od Eiichiro Ody. 

One Piece: Pirate Warriors 4 to nadchodząca wielkimi krokami kontynuacja dobrze przyjętej serii ze świata "One Piece". Historia opowiada o przygodach młodego Luffy'ego, którego największym marzeniem jest zostać najbardziej znanym królem piratów w dziejach

Projekt z gatunku "musou", ma jeszcze bardziej rozwijać formułę poprzednich części, gdzie jako dana postać z serii musimy mierzyć się z całymi tabunami przeciwników, które przelewają się przez plansze. Wczoraj Bandai Namco udostępniło nam kolejne zwiastuny, które przedstawiają sporo drugoplanowych bohaterów z serii. 

Możemy rzucić okiem na komendantów z Germy 66, rodzinę głównego bohatera, Sanji'ego. Zaliczają się do niej Vinsmoke Reiju, Vinsmoke Ichiji, Vinsmoke Niji, and Vinsmoke Yonji. Jakby tego było mało, twórcy pozwalają nam przyjrzeć się również Charlotte Katakuriemu i sprawdzić, jak w akcji wypada Capone Bege.

Pirate Warriors 4 zadebiutuje w Europie już 27 marca przyszłego roku i bez wątpienia będzie to niemałe święto dla wszystkich fanów samego anime oraz gier tego gatunku. Zdecydowanie warto wyczekiwać kolejnych zwiastunów produkcji!

Interesujesz się tym tytułem? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4